Jak si zajistit ubytování?

 

Jak mám postupovat v případě zájmu o ubytování? Jsme připraveni přijmout nově příchozí žáky prvních ročníků.

1. Je potřeba vyplnit přihlášku staženou z internetu. V jiném případě Vám bude zaslána. Připravte si aktuální fotografii žáka.

2. Prostudujte si, prosím, podmínky platby za ubytování a stravu. Vyplněnou přihlášku zašlete poštou na adresu DM, Kavalcova 814/1, 792 01 Bruntál.

3. Poté Vám bude zasláno poštou Rozhodnutí o přijetí v termínu stanoveném ŘDM. Připravte si zálohovou platbu za pořízení ISIC karty nebo čipové klíčenky (slouží k přístupu žáka do budovy DM a výdeji stravy).

V případě Vašich dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 555 559 712 (pevná linka) nebo 731 960 328 (mobil). Přihlášku také můžete vyplnit a odevzdat přímo v domově mládeže.

Kde jsou žáci ubytovaní?

 

Žáci školy jsou ubytováni ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích s balkónem. V pokoji je moderní nábytek, všechny pokoje mají plastová okna. Součástí patra jsou i opravená sociální zařízení, studovny, čajová kuchyňka i klubovna.

V blízkosti DM se nachází Wellness centrum a městský park, který slouží k různým volnočasovým aktivitám. Máme možnost v průběhu týdne využívat školní tělocvičnu.
Tato možnost je pro naše studenty samozřejmě zdarma.

O chod a činnost se starají vychovatelé na jednotlivých patrech, zajišťují výchovu, zázemí. Celková využitelná kapacita budovy je 106 míst.